Tomáš Janeček je úspěšný český podnikatel a investor. Dlouhodobě působí ve společnosti RSJ a investičním fondu RSJ Private Equity, který investuje do moderních technologií v oblasti obnovitelných zdrojů, IT a zdravých potravin. Tomáš Janeček se stal součástí Nano Energies v roce 2012, protože ho oslovila myšlenka moderní energetické společnosti vedoucí lidi k energetické soběstačnosti. V roce 2008 založil s manželkou montessori mateřskou školu Duhovka, která se rozrostla na jesle, základní školu a gymnázium. Vytvořil tak jedinečný ucelený systém česko-anglického bilingvního vzdělávání pro děti od 1,5 roku do 19 let.

Petr Rokůsek je vizionář v oblasti moderní energetiky, který svým dlouholetým podnikáním ukazuje, jak lze chytře spojovat přírodu a technologie. Od roku 2008 stojí v čele akciové společnosti Nano Energies, která prostřednictvím tří divizí udržitelně obchoduje s elektřinou a přináší tak firmám i běžným uživatelům možnost efektivně a odpovědně nakládat s elektrickou energií. S týmem expertů se aktuálně zaměřuje na výzkum a testování možností sdílení elektřiny a agregování energetické flexibility.

Petr Rokůsek začal podnikat už během studia životního prostředí na ČVUT, když s holandským obchodním partnerem založil úspěšnou společnost Jansen Display. Udržitelné zacházení s přírodními zdroji a materiály aplikuje i v dalších firmách, které řídí nebo spoluzaložil. Od roku 2018 tráví část pracovního týdne ve Švýcarsku vývojem inovací v oblasti moderní energetiky, blockchain technologií a chytrých textilií.

Jan Škampa vede tým traderů a analytiků, kteří úspěšně obchodují na energetických trzích v Česku, Belgii, Francii, Holandsku, na Slovensku a ve Velké Británií. Společně se věnují i optimalizaci predikčního matematického modelu pro odhad situace v elektrických sítích a výzkumu možností agregace flexibility, díky čemuž Nano Energies přispívá k vyrovnávání evropských elektrických soustav. Ve vedení Nano Energies, kde se podílí i na strategickém řízení, působí od roku 2013.

Příchodem do společnosti ukončil Jan Škampa svou úspěšnou působnost ve vrcholovém pokeru, kterému se věnoval od dob studia ekonomie na Univerzitě Karlově v Praze. V roce 2009 zvítězil v prestižním turnaji European Poker Tour.

NANO ENERGIES A.S.


Nano Energies a.s. je moderní česká energetická společnost, která na trhu působí od roku 2008. Prostřednictvím dceřiných společností efektivně a udržitelně obchoduje s elektřinou a přináší tak investorům, firmám i běžným uživatelům více svobody.
Od roku 2013 stojí v čele společnosti akcionáři Petr Rokůsek, Tomáš Janeček a Jan Škampa.

Nano Energies Trade s. r. o. je majoritním hráčem na českém spotovém trhu s elektřinou. Vedle obchodování v České republice je aktivní také v Belgii, Francii, Holandsku, na Slovensku a ve Spojeném království.

Digital Energy Services s. r. o. zajišťuje funkci agregátora flexibility na trhu s elektřinou. Díky využívání flexibility poskytuje Digital Energy Services klientům službu chytré řízení, které pomáhá optimalizovat spotřebu a výrobu elektřiny.

Nano Green s. r. o. je první a největší dodavatel elektřiny pocházející výhradně z obnovitelných zdrojů do firem i domácností po celé České republice. Stoprocentní zelenost dodávané elektřiny garantuje každoroční nezávislý audit společnosti PricewaterhouseCoopers Audit, s. r. o.

Mám zájem

Odesílám data.

Při odeslání formuláře nastala chyba.

I u vás se bude už brzy svítit Nazeleno!
Děkujeme za nezávaznou objednávku, shrnutí jsme poslali na váš email a do dvou pracovních dnů se vám ozveme.
Vaše Nazeleno

Nejrychlejší cesta k informacím

Kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle.
Jsme tu pro vás od pondělí do pátku
od 8 do 17 hodin.

Přizpůsobíme se
vašemu rozvrhu

Vyberte si čas, který se vám hodí nejvíce. Budeme vás kontaktovat během dvou pracovních dnů.

Zpracováváme pouze osobní údaje potřebné pro vyřízení objednávky a uzavření smlouvy v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů a jejich ochraně naleznete zde.

Rádi předáme
více informací

Jednoduše popište svůj dotaz. Naši pracovníci se vám ozvou s odpovědí během dvou pracovních dnů.

Zpracováváme pouze osobní údaje potřebné pro vyřízení objednávky a uzavření smlouvy v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů a jejich ochraně naleznete zde.

Připravíme firemní řešení
na míru

Vyberte si téma a čas. Náš obchodní zástupce vás bude do dvou pracovních dnů kontaktovat.