Princip systému Nanomath


Od výroby ke spotřebě

1. Zdroje

Výroba elektřiny


Elektřina pocházející z konvenčních zdrojů energie je získávána téměř neustále v čase a výkyvy v energetické síti vyrovnávají velmi nákladné záložní zdroje elektřiny. Obnovitelné zdroje elektřiny do tohoto systému přidávají výraznou dynamiku a tím velmi ovlivňují stav celé energetické soustavy v České republice.

2. Velín

NanoMath


Unikátní model NanoMath obsahuje přesné predikce a analytické výstupy z dlouhodobého sledování desítek faktorů ovlivňující aktuální stav energetické sítě. Tyto detailní analýzy nám umožňují s vysokou přesností predikovat budoucí stav energetické sítě a s tím spojenou hodinovou cenu elektřiny. Nepřetržitý provoz tradingového oddělení využívá tyto znalosti trhů s elektřinou k převodu benefitů na koncové zákazníky v roli odběratelů i výrobců elektřiny.

3. Spotřeba

Koncový zákazník


Výhody plynoucí z přesných predikcí vývoje energetické soustavy převádíme na koncové zákazníky. Maximalizujeme výkupní cenu elektřiny z KGJ a jiných zdrojů, odběratelům dynamicky regulujeme profil spotřeby na základě aktuálních hodinových cen elektřiny. Zákazník tak díky Chytrému řízení dosahuje až 30% úspor nákladů na spotřebu elektřiny a znásobuje svůj zisk za vyrobenou energii.

Mám zájem

Odesílám data.

Při odeslání formuláře nastala chyba.

I u vás se bude už brzy svítit Nazeleno!
Děkujeme za nezávaznou objednávku, shrnutí jsme poslali na váš email a do dvou pracovních dnů se vám ozveme.
Vaše Nazeleno

Nejrychlejší cesta k informacím

Kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle.
Jsme tu pro vás od pondělí do pátku
od 8 do 17 hodin.

Přizpůsobíme se
vašemu rozvrhu

Vyberte si čas, který se vám hodí nejvíce. Budeme vás kontaktovat během dvou pracovních dnů.

Zpracováváme pouze osobní údaje potřebné pro vyřízení objednávky a uzavření smlouvy v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů a jejich ochraně naleznete zde.

Rádi předáme
více informací

Jednoduše popište svůj dotaz. Naši pracovníci se vám ozvou s odpovědí během dvou pracovních dnů.

Zpracováváme pouze osobní údaje potřebné pro vyřízení objednávky a uzavření smlouvy v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů a jejich ochraně naleznete zde.

Připravíme firemní řešení
na míru

Vyberte si téma a čas. Náš obchodní zástupce vás bude do dvou pracovních dnů kontaktovat.