Každý milimetr správným
směrem se počítá

Breezy je o lidech. Lidech, kteří věří technologiím a vnímají jejich vliv. Chceme svou energii dávat věcem, které nám dávají smysl. A tak krůček po krůčku posouváme své hranice.  Protože pokud jdeme správným směrem, pak se každý milimetr počítá.

FrontEnd Developer

Breezy je o lidech. Lidech, kteří věří technologiím a vnímají jejich vliv v současném světě. Chceme svou energii dávat věcem, které nám dávají smysl. A tak krůček po krůčku

Account manager

Breezy je o lidech. Lidech, kteří věří technologiím a vnímají jejich vliv v současném světě. Chceme svou energii dávat věcem, které nám dávají smysl. A tak krůček po krůčku

Podle čeho poznáš, že Ti to u nás půjde
a práce Tě bude bavit?

Prvotřídní přístup

U vývoje produktu solidpixels a projektů pro klienty neděláme kompromisy. Jde nám o to nacházet nejlepší možná řešení a uvádět v život chytré nápady. Nemusíš umět všechno, ale musíš mít
hlad se učit.

Skvělá parta lidí

Jsme parta, která dokáže spojovat zábavu s profesionálním přístupem. Dokážeme si užít společné odpoledne na paddle boardech stejně jako získat nejlepší klienty, nebo třeba vyhrát WebTop 100. Jedno bez druhého by nefungovalo.

Pravidelné dobroty od Kris

Tohle je Kris! Vymýšlí společné akce a zpříjemňuje život nám všem v kanceláři. Mimo jiné se můžeš těšit na pravidelné páteční pečení a jiné příjemné pití a pochoutky, které se ti samy objeví na stole!

Remote office: možnost pracovat od moře

Solidpixels měl loni remote office na Kypru, letos je to serverní Itálie. Příležitost jak změnit pracovní prostředí, po práci se vykoupat a večer se nechat ovívat čertvým vánkem za ochutnávky lokálního vína. Pokud s námi strávíš nějakou dobu, je tenhle remote office k dispozcii i pro tebe.

Kanceláře na Vinohradech

V létě je tu trochu horko a v zimě trochu zima! Stejně to tu ale milujeme! Sídlíme v ateliérových prostorech na Vinohradech a všude je to tak nějak šikovně kousek. Na oběd, zmrzlinu i do parku či na schůzku.