Jak to funguje


Ve vašem zařízení dokážeme využívat flexibilní ceny energie na denním trhu a zvýšit vám tam výnosy z výroby elektřiny nebo ušetřit náklady za její spotřebu. Vaše zařízení budeme dálkově spouštět ve chvíli, kdy je to pro vás nejvýhodnější podle domluvených kritérií.

Komu dokážeme chytře řídit elektřinu?


Pokud disponujete akumulací, flexibilní spotřebou či zdrojem energie, spojte se s námi! Naše služby jsou ideální pro řízení kogeneračních jednotek, bioplynových stanic, parních a plynových turbín, menších vodních elektráren, chladíren a tepláren.

Smart about

Flexibilní výroba


Vaši výrobu elektřiny budeme řídit tak, abyste svoji produkci prodali za co nejvyšší zisk. Stačí, když váš zdroj dokáže ve správný čas flexibilně zvyšovat a snižovat výrobu. O zbytek se postaráme my.

Celý proces nastavíme tak, aby sledoval vámi požadovaná kritéria a nijak neomezil váš prioritní výrobní cíl. Vy pak rozhodujete, zda zařízení bude v provozu nebo ne.

Flexibilní spotřeba


    Vaši spotřebu energie dokážeme řídit v časech, kdy je to pro vás ekonomicky nejvýhodnější. Stačí, když váš odběr dokážete flexibilně snížit nebo zvýšit v hodinách, kdy je na trhu elektřiny přebytek nebo nedostatek. Kdy je ten správný čas? Nechte to na nás. Čím flexibilnější dokážete být, tím více ušetříte.

Smart features
Smart energy

Flexibilní vnořená výroba


V reálném čase dokážeme řídit vaše výrobní zdroje a spotřebu, abychom dosáhli vyšší výkupní ceny a nižší náklady za spotřebovanou elektřinu. Stačí, když vaše elektrárna dokáže v 15 minutových a delších intervalech zvyšovat a snižovat výrobu. Zároveň vám zaplatíme za spotřebu elektřiny, kterou si sami vyrobíte.

Co od nás získáte?

  • Nejvyšší možný finanční přínos
  • 24/7 dispečink
  • Hardware a software na míru na naše náklady
  • Na přání systém predikce tepla v soustavě
  • Dodávku elektřiny včetně odpovědnosti za odchylku od Digital Energy Services

Mám zájem

Odesílám data.

Při odeslání formuláře nastala chyba.

I u vás se bude už brzy svítit Nazeleno!
Děkujeme za nezávaznou objednávku, shrnutí jsme poslali na váš email a do dvou pracovních dnů se vám ozveme.
Vaše Nazeleno

Nejrychlejší cesta k informacím

Kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle.
Jsme tu pro vás od pondělí do pátku
od 8 do 17 hodin.

Přizpůsobíme se
vašemu rozvrhu

Vyberte si čas, který se vám hodí nejvíce. Budeme vás kontaktovat během dvou pracovních dnů.

Zpracováváme pouze osobní údaje potřebné pro vyřízení objednávky a uzavření smlouvy v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů a jejich ochraně naleznete zde.

Rádi předáme
více informací

Jednoduše popište svůj dotaz. Naši pracovníci se vám ozvou s odpovědí během dvou pracovních dnů.

Zpracováváme pouze osobní údaje potřebné pro vyřízení objednávky a uzavření smlouvy v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů a jejich ochraně naleznete zde.

Připravíme firemní řešení
na míru

Vyberte si téma a čas. Náš obchodní zástupce vás bude do dvou pracovních dnů kontaktovat.