Jsme agregátor flexibility

Tvoříme nové modely fungování energetické soustavy a učíme firmy využívat elektřinu tehdy, když je levná, a vyrábět ji, když je drahá. Optimalizujeme spotřebu a výrobu elektřiny u klientů s energetickou flexibilitou. Maximalizujeme tak jejich výnosy a snižujeme náklady na spotřebu energie.

Jsme součástí
skupiny Nano Energies

Tvoříme nové modely fungování energetické soustavy a učíme firmy využívat elektřinu tehdy, když je levná, a vyrábět ji, když je drahá. 

Jsme součástí české technologické skupiny Nano Energies, která od roku 2008 prostřednictvím dceřiných společností efektivně a udržitelně obchoduje s elektřinou, a přináší tak firmám i běžným uživatelům více svobody. Naší hlavní předností je tým špičkových matematiků, analytiků a programátorů, kteří vytvořili predikční matematický model pro odhad situace v elektrických sítích. Díky detailní znalosti trhu s elektřinou úspěšně obchodujeme na energetických burzách v Česku, Belgii, Holandsku, Francii, Německu, Rakousku a na Slovensku.

14 let

Naše inovace již čtrnáct let proměňují
konzervativní energetický trh.

3 mld. Kč obrat

Roční obrat skupiny Nano Energies
dosáhl tří miliard korun.

110 členů týmu

Máme vlastní špičkový analytický, IT,
tradingový a obchodní tým.

10 % ze zisku do R&D

Neustále investujeme do výzkumu nových technologií v oblasti využívání energie.

Budoucnost vidíme
v načasování spotřeby elektřiny

Flexibilita je v energetice novou nekomoditní službou, která umožňuje zvýšit výnosy z výroby elektřiny a snížit náklady na její spotřebu. Díky inteligentním algoritmům a datové analytice dokážeme optimalizovat provoz zařízení v reálném čase. Maximalizujeme tak zisk našich zákazníků a snižujeme jejich náklady na spotřebu elektřiny. 

Maximálního zhodnocení dosahujeme díky napojení na spotový trh s elektřinou. Elektřinu nakupujeme a prodáváme v čase, kdy je to pro naše zákazníky nejvýhodnější. Zapojením do našeho agregátora navíc zákazníkům poskytujeme opci na budoucí využití jejich flexibility provozovatelem přenosové soustavy pro podpůrné služby.